Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Montážní sloupová plošina PowerLift

Plošina PowerLift PL50

Základní informace:

  • pracovní výška 6,34 m
  • nosnost 159 kg (jedna osoba + ca. 69 kg)
  • vlastní váha plošiny 129 kg (jednotlivý díl váží max. 62 kg)
  • rozměry 1,35 x 0,76 x 1,74 m
  • stabilizační základna 1,66 x 1,33 m

Montážní plošina PowerLift PL50

Montážní a pracovní plošina PowerLift PL50 disponuje robustní konstrukcí a je nejlehčí ve své třídě, což zaručuje snadný transport, montáž i jednoduchou manipulaci a obsluhu jednou osobou.

Pracovní plošina PowerLift PL50 se skládá z několika dílů, které je možno doslova během pár minut smontovat i demontovat bez použití nářadí prostřednictvím rychloupínacích spojek. Jednotlivé díly rozložené montážní plošiny váží pouze 62 kg a celková hmotnost celého zařízení dosahuje jen 129 kg.

Pohon plošiny je zajištěn jednoduše pomocí obyčejné vrtačky – není potřeba žádný drahý motor ani komplikované řízení. Výhodou tohoto certifikovaného zařízení je tedy snadná obsluha i nenáročná údržba.

Gumová kolečka a promyšlená konstrukce umožňuje transport montážní plošiny pouze jednou osobou, jak po schodech tak i např. osobním výtahem.

Při použití plošiny musí být dodrženy veškeré zásady bezpečnosti práce, provoz v exteriéru je možný pouze za vhodného počasí, tedy za bezvětří, bez srážek a bez bouřek apod.

 

Montážní plošina PowerLift PL50

Montážní plošina PowerLift PL50

Montážní plošina PowerLift PL50

Montážní plošina PowerLift PL50

Technická specifikace montážní plošiny Powerlift PL50:

Technická specifikace plošiny PowerLift PL50

Montážní plošina PowerLift PL50

Montážní plošina PowerLift PL50

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.